SULČIŲ SPAUDYKLŲ PAIEŠKA

Obuolių sulčių privalumai

 Sunku rasti natūralesnius vaisius, nei obuoliai. Iš tikrųjų, net jei žiūrėti į obuolių sultis, gaunate daug naudingų maistinių medžiagų, ne priklausomai nuo to ar esate vaikas, ar suaugęs. Obuoliai gali būti naudojami tiek alkoholio, grožio ar sveikatos pramonėje. Tai vieni pigiausių vaisių.
Obuolių sultyse yra skirtingų maistinių medžiagų, reikalingų optimaliai sveikatos būklei. Beveik visose obuolių rūšyse aptinkama vitamino C, padedančio organizmui kovoti su ligomis. Obuoliai ir jų sultys tinka sutrikus širdies ir kraujagyslių veiklai, nutukusių dietai, aterosklerozės profilaktikai, sergant mažakraujyste, podagra, šlapimtakių akmenlige, kaip šlapimą varanti priemonė, esant vidurių užkietėjimui, žarnų katarui. Jos stiprina nervų sistemą, ypač jei žmonės dirba protinį darbą. Obuolių sultis patartina gerti užkimus, apsinuodijus sunkiaisiais metalais.
Obuolių sultyse papildomai yra geležies. Tokiu būdu pagerinamas deguonies tiekimas į smegenis. Obuolių sultyse gausu ir kitų naudingų maistinių medžiagų, kurios stiprina skeleto sistemą bei širdį – kalio, magnio, fosforo, kalcio. Obuoliai nėra kaloringi, todėl galite valgyti ir gerti natūralias sultis be baimės, nepriaugsite jokio svorio. Laikantis dietos galima suvalgyti nuo 1,5-2 kg obuolių. Obuolių sultys su minkštimu arba nuoviras (1 dalis vaisių ir 5 dalys vandens) susilpnina radiacijos poveikį organizmui ir padeda pasišalinti radionuklidams. Puikiai padeda žmonėms sergantiems anemija, skrandžio sutrikimu, ateroskleroze, diabetu. Specialistai kiekvienam žmogui rekomenduoja per metus suvalgyti ne mažiau negu 35 kg obuolių.

 Obuolių sulčių privalumai